вівторок, 5 листопада 2013 р.

Літній козацький табір, як приклад для наслідування

Літній відпочинок для хлопчиків,ru

Дитячий табір "Козацька Фортеця" для хлопчиків,ru
 
 
Запрошуємо хлопців віком 7-15 років весело провести літні канікули і стати учасником неймовірних пригод у справжньому козацькому таборі. У «Козацькій Фортеці» Ви навчитеся їздити верхи як справжній козак, стріляти з лука і рушниці, управляти справжнім козацьким човном, маскуватися як козаки- розвідники, знайдете безліч друзів і отримаєте масу вражень на весь рік. Як відомо, в давнину жінка виховувала сина до 3 років, далі ж їм займалися чоловіки роду або наймані вчителі, які давали дитині справжнє чоловіче виховання. У 7 років хлопчика вперше урочисто садовили на коня, показували вправи з дерев'яною шаблею, привчали бути сильним і сміливим. До 14 років юнак, під керівництвом досвідчених мудрих воїнів, повністю усвідомлював своє чоловіче призначення ... У Дитячому таборі «Козацька Фортеця» хлопців виховують викладачі "Козацької Ліцарської Школи" - справжні козаки. Завдяки ретельно підготовленої програмі, що поєднує цікаві ігри та забави з козацьким вихованням, хлопці протягом літнього відпочинку розвивають у собі спритність, силу волі, самостійність, що сприяє формуванню справжніх чоловічих рис. Програма літнього табору для хлопчиків включає такі заняття: 
Стрільба з лука  - вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, рушниці, гвинтівки, гармати. Увага, точність, зосередженість були головними якостями хорошого стрільця. Усього цього можна навчитися в «Козацькій Фортеці».
Верхова їзда  - ну і, звичайно ж, який козак без свого вірного коня? Діти мають можливість навчитися запрягати коня, триматися в сідлі, вправно керувати конем, їздити кроком і риссю. А найздібніші, під наглядом кінних інструкторів, зможуть освоїти основи козачої джигітовки і взяти участь у змаганнях з верхової їзди.
Човнові походи  - справжній козак впевнено почував себе не тільки на суші, але і на воді. Легкі козацькі човни штурмували ворожі галери, а справжнім козаком вважали лише того, хто відбув хоча б один морський похід. У таборі діти мають можливість навчитися управляти "човном-долбанкой", покататися на справжньому великому козацькому байдаку.
Мистецтво бою «Гопак»  - іноземці, які приїздили на Січ, з подивом відзначали, що козаки замість щоденної військової муштри - лише співають і танцюють. Битися граціозно і легко, немов танцюючи, умів мало не кожен козак. У таборі «Козацька Фортеця» професійні тренери навчають дітей основам козацького мистецтва бою і прийомам самозахисту.
Орієнтування  - у січовій громаді був своєрідний «козацький спецназ», - пластунський "курінь". У Дитячому таборі "Козацька Фортеця" дітей вчать знаходити шлях за природними орієнтирам в лісі, степу, по руслу річки, орієнтуватися по місяцю і зіркам.
Травоведенье  - козаки жили у світі природи, знали її мову і вміли користуватися її дарами. Під час занять у лісі чи полі, дітей вчать збирати лікарські рослини і пояснюють як їх застосувати у разі потреби. Часто, повертаючись додому, наші вихованці готують фіточаї для всієї родини.
Зустрічі з відомими людьми  - на запрошення «Козацької Фортеці» в табір приїжджають відомі українські письменники, музиканти та художники.
Козацькі ігри та забави  -  ​​Програма Дитячого табору "Козацька Фортеця" насичена козацькими іграми, забавами та змаганнями, які допомагають розвинути у юних козачат спритність, завзятість і кмітливістьhttp://www.fortetsya.ua/ru/category/33/

1 коментар:

  1. Класный лагерь! вот только тому кто привык отдыхать на пляже в позе тюленя он не понравиться))) Никогда не забуду уроки выжывания, гопак, стрельбу, праздник Купала и кулеш который готовил Тарас Викторович:)

    ВідповістиВидалити