вівторок, 5 листопада 2013 р.

"САМАРСЬКА ПОКРОВА" У СІЧЕСЛАВІ

У Дніпропетровську козацьким святом під відкритим небом відзначили Покрову (ФОТО),ru18:3012.10.2013,enВсеукраїнський фольклорно-етнічний патріотичний фестиваль "Самарська Покрова - 2013" відбувся в с. Всеукраїнський фольклорно-етнічний патріотичний фестиваль "Самарська Покрова - 2013" відбувся в с.  Шевченка Самарского района м. Днепропетровска.  На фестиваль з'їхалися козаки не тільки з Дніпропетровська, а й з Полтави, Вінниці та Криму. 
 Ru,ru

 Незважаючи на те, що на вулиці досить прохолодно, хористи співали в національних костюмах, накинувши зверху лише легку накидку.Крім пісень були і виступи "Школи Сірка", чиї учні та вчителі продемонстрували мистецтво бойового гопака. Також козаки показали вміння "махати шаблями і батогами". Видовище захоплююче, особливо під відмінний музичний супроводі (пісні Тартак, ТНМК та інших українських груп). А щоб діти і дорослі не нудьгували, після виступу гості фестивалю могли взяти участь у спортивних іграх.
Також усім гостям даного заходу показали кінне виступ у в
иконання молодих козаків. Потім на здогадах могли покататися усі бажаючі.
Примітно, що кожен міг спробувати себе в ролі лучників, причому абсолютно безкоштовно. При цьому, всім бажаючим проводили міні майстер-клас. До речі, гостей фестивалю вчили танцю, які були популярні і в Середні століття, і в епоху козацтва. 
Під кінець фестивалю виступить досить відома етногрупа Вертеп, а далі буде етнодискотека і фаєр-шоу.
На фестивалі був присутній саме український колорит, що порадувало.Навіть, вибачте, збиральна була підписана як "хата москаля". 
Ну і який етнофестиваль без юшки і степової каші. Звичайно, вартість одного стаканчика юшки дорівнювала одній порції каші - 5 грн. Також можна було побалувати себе шашликами, варениками і гарячим чаєм. 
Так, варто відзначити, що ще під час етнофестивалю можна було подивитися археологічні розкопки Середньовіччя та придбати книги про історію всього козацтва або окремих персоналіях. До слова, на фестивалі можна було купити і шаблю (правда, дерев'яну), і вишиванки, і магнітики.Ціни були цілком прийнятними.
AJ ak1RJC_0,et

mBoRPbTBY1A

HUw4hNEsS4M,mt

vxqHnUZSxck,az

uGmFdVH0pM4,is

GClXsk5oqqU,mtДар'я Калинівської

www.056.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар